Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 28 JUN 19:09
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hattnålar
nr. 627311

Hattnålar, ett parti

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 3 2022-06-24 22:53:18 250 kr
Budgivare 4 2022-06-25 16:11:58 250 kr
Budgivare 3 2022-06-24 22:53:18 175 kr
Budgivare 1 2022-06-25 07:41:44 150 kr
Budgivare 3 2022-06-24 22:53:18 125 kr
Budgivare 2 2022-06-22 11:53:15 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 11:53:15 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 20:22:50 50 kr