Auktionen avslutad:
2 100 kr
Avslutas: 24 JUN 20:15
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Säng
nr. 627316

Säng, järn, från Kronohäktet, Stumholmen i Karlskrona, var med i filmserien Skånska mord, "Esarparen", med Ernst-Hugo Järegård, 201x72, höjd 78 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (35 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 20:09:16 2 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:33:12 2 000 kr
Budgivare 4 2022-06-24 20:09:10 1 900 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:33:12 1 800 kr
Budgivare 4 2022-06-24 20:09:05 1 700 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:33:12 1 600 kr
Budgivare 5 2022-06-24 17:33:46 1 500 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:33:12 1 400 kr
Budgivare 5 2022-06-24 17:33:38 1 300 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:33:12 1 200 kr
Budgivare 5 2022-06-22 22:25:38 1 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 16:48:51 1 000 kr
Budgivare 5 2022-06-22 22:25:32 950 kr
Budgivare 2 2022-06-19 16:48:51 900 kr
Budgivare 5 2022-06-22 22:25:24 850 kr
Budgivare 2 2022-06-19 16:48:51 800 kr
Budgivare 5 2022-06-22 22:25:12 750 kr
Budgivare 2 2022-06-19 16:48:51 700 kr
Budgivare 5 2022-06-22 22:24:57 650 kr
Budgivare 2 2022-06-19 16:48:51 600 kr
Budgivare 4 2022-06-19 16:50:20 550 kr
Budgivare 2 2022-06-19 16:48:51 500 kr
Budgivare 4 2022-06-19 16:47:53 450 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:59:43 400 kr
Budgivare 4 2022-06-19 16:47:35 400 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:59:43 350 kr
Budgivare 3 2022-06-19 09:05:32 300 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:59:43 250 kr
Budgivare 3 2022-06-19 09:05:28 200 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:59:43 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 09:05:23 150 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:59:43 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 09:05:20 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:59:43 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:49:40 50 kr