Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 26 JUN 20:38
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Betongkruka
nr. 627318

Betongkruka, rottingkorg, höjd 26-63 cm

Anmärkningar: Väderbitna

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-26 16:42:26 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:27:12 50 kr