Auktionen avslutad:
3 200 kr
Avslutas: 28 JUN 20:39
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  800 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Logementsängar
nr. 627324

Logementsängar, 2 st, stapelbara, järn, runt 1900, rekvisita från Marinmuseum, Karlskrona, 201x72, höjd 78 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (38 bud)
Budgivare 5 2022-06-28 20:33:38 3 200 kr
Budgivare 3 2022-06-28 20:36:15 3 100 kr
Budgivare 5 2022-06-28 20:33:38 3 000 kr
Budgivare 3 2022-06-28 20:31:49 2 900 kr
Budgivare 5 2022-06-28 20:28:36 2 800 kr
Budgivare 3 2022-06-28 20:29:28 2 700 kr
Budgivare 5 2022-06-28 20:21:48 2 600 kr
Budgivare 3 2022-06-28 20:26:58 2 500 kr
Budgivare 5 2022-06-28 20:21:48 2 400 kr
Budgivare 3 2022-06-28 20:24:26 2 300 kr
Budgivare 5 2022-06-28 20:21:48 2 200 kr
Budgivare 2 2022-06-26 19:31:46 2 100 kr
Budgivare 5 2022-06-25 22:07:26 2 000 kr
Budgivare 2 2022-06-26 19:31:44 2 000 kr
Budgivare 5 2022-06-25 22:07:26 1 400 kr
Budgivare 2 2022-06-26 19:31:39 1 300 kr
Budgivare 5 2022-06-25 22:07:26 1 200 kr
Budgivare 2 2022-06-26 19:31:37 1 100 kr
Budgivare 5 2022-06-25 22:07:26 1 000 kr
Budgivare 2 2022-06-26 19:31:35 950 kr
Budgivare 5 2022-06-25 22:07:26 900 kr
Budgivare 2 2022-06-26 19:31:33 850 kr
Budgivare 5 2022-06-25 22:07:26 800 kr
Budgivare 2 2022-06-26 19:31:30 750 kr
Budgivare 5 2022-06-25 22:07:26 700 kr
Budgivare 2 2022-06-26 19:31:28 650 kr
Budgivare 5 2022-06-25 22:07:26 600 kr
Budgivare 2 2022-06-26 19:31:25 550 kr
Budgivare 5 2022-06-25 22:07:26 500 kr
Budgivare 2 2022-06-26 19:31:23 450 kr
Budgivare 5 2022-06-25 22:07:26 400 kr
Budgivare 2 2022-06-21 23:45:07 350 kr
Budgivare 2 2022-06-21 23:45:07 175 kr
Budgivare 4 2022-06-25 12:54:06 150 kr
Budgivare 2 2022-06-21 23:45:07 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 13:49:50 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 23:45:07 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 20:27:20 50 kr