Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 26 JUN 20:52
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vagga
nr. 627331

Vagga, allmoge, 1800-tal, längd 86 cm

Anmärkningar: Ommålad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-06-26 18:55:16 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 22:23:37 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 21:31:32 50 kr