Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 28 JUN 19:16
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Brickor
nr. 627332

Brickor, L = 50 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-06-28 16:38:08 125 kr
Budgivare 2 2022-06-26 11:37:09 100 kr
Budgivare 3 2022-06-28 16:37:54 100 kr
Budgivare 2 2022-06-26 11:37:04 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 18:24:16 50 kr