Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 28 JUN 19:19
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kakburk
nr. 627334

Kakburk, H = 23

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 5 2022-06-28 19:16:06 175 kr
Budgivare 4 2022-06-27 12:33:55 150 kr
Budgivare 2 2022-06-22 23:21:24 125 kr
Budgivare 3 2022-06-22 18:29:50 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 23:11:43 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:30:48 50 kr