Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 26 JUN 20:56
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skateboard
nr. 627335

Skateboard, längd 100 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-06-26 19:04:18 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 18:37:39 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 17:45:30 50 kr