Aktuellt bud:
100 kr

Bjud!
Avslutas: 28 JUN 19:22
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
3d, 3h, 52m, 36s
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordsdekorationer
nr. 627340

Bordsdekorationer, damarmbandsur m.m.

Anmärkningar: Ur går igång. Sikö Auktioner garanterar ej funktionen.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-06-21 19:45:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 08:18:34 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:45:07 50 kr