Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 28 JUN 19:24
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Dockor
nr. 627342

Dockor och dockmöbler, äldre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 1 2022-06-28 19:17:36 150 kr
Budgivare 3 2022-06-28 18:34:07 125 kr
Budgivare 2 2022-06-28 17:48:52 100 kr
Budgivare 3 2022-06-28 18:34:04 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 17:48:52 75 kr
Budgivare 1 2022-06-27 00:38:49 50 kr