Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 24 JUN 20:25
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Spännband
nr. 627346

Spännband, 5 st, 2,5 m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2022-06-19 13:08:59 150 kr
Budgivare 1 2022-06-19 18:04:45 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 13:08:59 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 18:04:43 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 13:08:59 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 08:39:14 50 kr