Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 24 JUN 20:35
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Kullager
nr. 627354

Kullager, 20 st, 6203, Diameter yttre 40 mm, inre 17 mm bredd 12 mm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-06-24 19:45:19 125 kr
Budgivare 1 2022-06-24 14:37:13 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 21:59:56 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:36:43 50 kr