Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 26 JUN 20:58
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Pelarfläktar
nr. 627356

Pelarfläktar 2 st Sandstrøm, fjärrkontroller, höjd 104 cm

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-06-26 13:41:08 250 kr
Budgivare 6 2022-06-26 19:51:01 200 kr
Budgivare 5 2022-06-26 13:41:08 175 kr
Budgivare 4 2022-06-24 09:21:13 150 kr
Budgivare 2 2022-06-26 01:05:24 150 kr
Budgivare 4 2022-06-24 09:21:13 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 09:47:49 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:42:22 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:07:48 50 kr