Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 27 JUN 19:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Pelarfläktar
nr. 627357

Pelarfläktar 2 st Sandstrøm, fjärrkontroller, höjd 104 cm

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-06-27 18:05:46 400 kr
Budgivare 6 2022-06-27 08:59:47 350 kr
Budgivare 4 2022-06-25 16:08:27 300 kr
Budgivare 5 2022-06-26 22:07:53 250 kr
Budgivare 4 2022-06-25 16:08:27 175 kr
Budgivare 3 2022-06-24 09:21:25 150 kr
Budgivare 3 2022-06-24 09:21:25 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 09:47:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:42:10 50 kr