Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 24 JUN 21:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Fyrkantsprofiler
nr. 627361

Fyrkantsprofiler, sömlösa, 12 st, 45x45 tjocklek 2,3 mm längd 720 mm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-06-24 12:03:27 300 kr
Budgivare 4 2022-06-23 21:44:08 250 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:37:08 200 kr
Budgivare 4 2022-06-23 21:43:56 200 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:37:08 175 kr
Budgivare 3 2022-06-23 01:33:25 150 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:37:08 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 12:47:19 100 kr
Budgivare 1 2022-06-18 12:47:19 50 kr