Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 27 JUN 19:03
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Partytält
nr. 627363

Partytält, hopfällbart, längd 360 cm, bredd 360 cm,

Anmärkningar: Väderbitet

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 8 2022-06-27 19:00:22 850 kr
Budgivare 5 2022-06-27 18:55:31 800 kr
Budgivare 6 2022-06-23 17:43:47 750 kr
Budgivare 7 2022-06-23 15:57:19 700 kr
Budgivare 6 2022-06-23 17:43:44 700 kr
Budgivare 7 2022-06-23 15:57:19 650 kr
Budgivare 6 2022-06-21 17:45:23 600 kr
Budgivare 6 2022-06-21 17:45:23 550 kr
Budgivare 5 2022-06-23 15:42:26 500 kr
Budgivare 6 2022-06-21 17:45:23 400 kr
Budgivare 4 2022-06-22 16:36:05 350 kr
Budgivare 6 2022-06-21 17:45:23 300 kr
Budgivare 5 2022-06-21 14:58:46 250 kr
Budgivare 6 2022-06-21 17:45:18 250 kr
Budgivare 5 2022-06-21 14:58:46 200 kr
Budgivare 6 2022-06-21 17:45:16 175 kr
Budgivare 5 2022-06-21 14:58:46 150 kr
Budgivare 4 2022-06-21 00:05:27 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 20:54:45 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 20:43:47 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 20:11:09 50 kr