Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 27 JUN 19:08
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
AC
nr. 627367

AC, PROKlima, fjärrkontroll, höjd 68 cm

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 9 2022-06-27 18:59:31 800 kr
Budgivare 10 2022-06-27 19:01:35 750 kr
Budgivare 9 2022-06-27 18:59:31 700 kr
Budgivare 8 2022-06-27 18:42:28 650 kr
Budgivare 7 2022-06-27 18:13:42 600 kr
Budgivare 6 2022-06-27 18:07:51 550 kr
Budgivare 7 2022-06-27 18:13:31 550 kr
Budgivare 6 2022-06-24 09:22:11 500 kr
Budgivare 4 2022-06-27 14:26:31 500 kr
Budgivare 6 2022-06-24 09:22:11 450 kr
Budgivare 5 2022-06-24 06:42:21 400 kr
Budgivare 6 2022-06-24 09:22:02 400 kr
Budgivare 5 2022-06-24 06:42:21 300 kr
Budgivare 4 2022-06-21 22:59:34 250 kr
Budgivare 3 2022-06-21 11:45:50 200 kr
Budgivare 4 2022-06-21 22:59:32 175 kr
Budgivare 3 2022-06-21 11:45:50 150 kr
Budgivare 4 2022-06-21 22:59:30 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 11:45:50 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:28:54 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:07:22 50 kr