Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 28 JUN 19:41
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skrivmaskin
nr. 627373

Skrivmaskin, äldre, Remington Rand

Anmärkningar: Ej testad på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 2 2022-06-28 19:38:31 550 kr
Budgivare 1 2022-06-28 19:37:43 500 kr
Budgivare 2 2022-06-28 19:38:27 500 kr
Budgivare 1 2022-06-28 19:37:43 450 kr
Budgivare 2 2022-06-28 19:37:59 400 kr
Budgivare 1 2022-06-28 19:37:43 350 kr
Budgivare 2 2022-06-28 19:37:10 300 kr
Budgivare 3 2022-06-28 16:12:43 250 kr
Budgivare 1 2022-06-28 19:37:07 250 kr
Budgivare 3 2022-06-28 16:12:43 150 kr
Budgivare 1 2022-06-28 19:37:00 125 kr
Budgivare 3 2022-06-28 16:12:43 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 01:12:02 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 09:49:08 50 kr