Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 28 JUN 19:48
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Rullstol Quickie XXL
nr. 627394

Rullstol Quickie XXL

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 1 2022-06-28 19:42:35 150 kr
Budgivare 4 2022-06-28 19:20:41 125 kr
Budgivare 3 2022-06-28 15:50:37 100 kr
Budgivare 2 2022-06-27 22:56:30 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 18:30:50 50 kr