Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 27 JUN 19:38
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Trästege
nr. 627395

Trästege, höjd 217 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, ranglig, sprickor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-06-23 21:41:14 50 kr