Aktuellt bud:
125 kr

Bjud!
Avslutas: 27 JUN 20:24
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
2d, 4h, 28m, 15s
Malmö
Spara i minneslista
Frimärken
nr. 627418

Frimärken, Svenska och utländska, Postfriska och stämplade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-06-25 15:42:33 125 kr
Budgivare 1 2022-06-25 11:13:59 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 01:02:48 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 20:50:52 50 kr