Aktuellt bud:
250 kr

Bjud!
Avslutas: 27 JUN 20:26
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
2d, 4h, 53m, 15s
Malmö
Spara i minneslista
Ytterfoder
nr. 627419

Ytterfoder 4st, Bo Fajans "Facett", Bo Fajsans "Kolonn", Upsala Ekeby, Höjd=14,5cm och mindre, 1900-talets mitt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-06-24 01:02:13 250 kr
Budgivare 2 2022-06-23 23:25:55 200 kr
Budgivare 3 2022-06-24 01:02:11 200 kr
Budgivare 2 2022-06-23 23:25:55 175 kr
Budgivare 3 2022-06-24 01:02:08 150 kr
Budgivare 2 2022-06-23 23:25:55 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 01:02:03 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 23:25:55 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:08:40 50 kr