Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 27 JUN 20:32
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Yrjö Edelmann
nr. 627423

Yrjö Edelmann signerad affisch, Stockholms Bilsalong 1985, inramad, 59x79

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 6 2022-06-27 20:28:34 550 kr
Budgivare 4 2022-06-27 19:28:46 500 kr
Budgivare 4 2022-06-27 19:28:46 450 kr
Budgivare 5 2022-06-27 20:28:07 400 kr
Budgivare 4 2022-06-27 19:28:19 350 kr
Budgivare 3 2022-06-23 17:11:05 300 kr
Budgivare 2 2022-06-23 18:01:03 300 kr
Budgivare 3 2022-06-23 17:10:53 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 21:45:33 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 20:35:37 50 kr