Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 27 JUN 20:34
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vaser
nr. 627424

Vaser 2st, Fat 1st, Rörstrand, Lars Thorén, 1900-talets mitt, H=23cm och lägre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 2 2022-06-26 14:34:55 350 kr
Budgivare 4 2022-06-27 19:37:41 300 kr
Budgivare 2 2022-06-26 14:34:55 250 kr
Budgivare 4 2022-06-27 19:37:24 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 21:34:27 175 kr
Budgivare 3 2022-06-26 08:53:59 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 21:33:59 125 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:09:18 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 21:33:31 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:09:18 50 kr