Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 27 JUN 20:44
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin Nittsjö Thomas
nr. 627435

Figurin Nittsjö Thomas Hellström, Fat Höganäs Yngve Blixt, Diameter = 26cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-27 18:12:30 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:07:26 50 kr