Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 27 JUN 20:48
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Väggur
nr. 627439

Väggur, Junghans, 1900-talets första hälft, Höjd=66cm

Anmärkningar: Ej testat, dekorelement saknas

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 1 2022-06-21 07:23:34 150 kr
Budgivare 2 2022-06-26 13:22:28 125 kr
Budgivare 1 2022-06-21 07:23:34 100 kr
Budgivare 2 2022-06-26 13:22:21 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 07:23:34 50 kr