Aktuellt bud:
75 kr

Bjud!
Avslutas: 27 JUN 20:50
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
2d, 5h, 38m, 49s
Malmö
Spara i minneslista
Servisdelar Gefle
nr. 627441

Servisdelar Gefle, Verner Ringström, Amanita, 1900-talets första hälft, Diameter=18,5cm och mindre

Anmärkningar: Färgbortfall

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-20 21:26:10 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:05:56 50 kr