Aktuellt bud:
150 kr

Bjud!
Avslutas: 27 JUN 20:52
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
2d, 4h, 6m, 9s
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 627442

Figurin och väggplaketter, Upsala Ekeby, Mari Simmulson, Irma Yourstone, Dorothy Clough, H=28cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 4 2022-06-21 15:17:49 150 kr
Budgivare 3 2022-06-20 22:48:14 125 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:12:44 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:09:45 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:05:42 50 kr