Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 27 JUN 20:54
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Brickor
nr. 627443

Brickor mm, Scandia Guld, 1900-talets senare hälft, Diameter=35cm och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-06-26 22:36:33 125 kr
Budgivare 3 2022-06-27 18:27:49 100 kr
Budgivare 2 2022-06-26 22:36:33 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:05:09 50 kr