Aktuellt bud:
100 kr

Bjud!
Avslutas: 27 JUN 20:58
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
2d, 5h, 26m, 0s
Malmö
Spara i minneslista
Träleksaker
nr. 627445

Träleksaker och dockor, bla Leko, Längd=75 och mindre

Anmärkningar: Skador

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-06-21 09:43:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:13:55 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:06:24 50 kr