Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 27 JUN 21:17
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
MC-lås
nr. 627456

MC-lås, 2 st, ABUS och Granit

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 7 2022-06-27 21:14:25 950 kr
Budgivare 9 2022-06-27 21:12:10 900 kr
Budgivare 8 2022-06-27 21:11:26 850 kr
Budgivare 9 2022-06-27 21:11:08 800 kr
Budgivare 7 2022-06-27 21:10:26 750 kr
Budgivare 9 2022-06-27 21:10:02 700 kr
Budgivare 7 2022-06-27 21:08:54 650 kr
Budgivare 8 2022-06-25 22:25:13 600 kr
Budgivare 9 2022-06-27 17:22:43 600 kr
Budgivare 8 2022-06-23 20:22:28 550 kr
Budgivare 7 2022-06-23 09:49:14 500 kr
Budgivare 6 2022-06-21 09:55:11 450 kr
Budgivare 4 2022-06-20 22:03:30 400 kr
Budgivare 6 2022-06-21 09:54:38 400 kr
Budgivare 4 2022-06-20 22:03:30 350 kr
Budgivare 5 2022-06-21 06:28:24 300 kr
Budgivare 4 2022-06-20 22:03:30 250 kr
Budgivare 5 2022-06-21 06:28:18 200 kr
Budgivare 4 2022-06-20 22:03:22 175 kr
Budgivare 3 2022-06-20 21:39:02 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:24:53 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 21:38:54 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:24:16 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:21:36 50 kr