Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 29 JUN 19:16
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Dörrar
nr. 627464

Dörrar, 2 st, möjligen från bogserbåten Hektor, 88x70 cm.

Anmärkningar: Bruks och åldersslitage.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 4 2022-06-28 21:12:44 1 000 kr
Budgivare 6 2022-06-29 19:13:47 950 kr
Budgivare 4 2022-06-28 21:12:44 900 kr
Budgivare 6 2022-06-29 19:11:25 850 kr
Budgivare 4 2022-06-28 21:12:44 800 kr
Budgivare 6 2022-06-29 19:09:58 750 kr
Budgivare 4 2022-06-28 21:12:44 700 kr
Budgivare 6 2022-06-29 19:08:44 650 kr
Budgivare 4 2022-06-28 21:12:44 600 kr
Budgivare 1 2022-06-29 19:02:00 550 kr
Budgivare 4 2022-06-28 21:12:44 450 kr
Budgivare 5 2022-06-28 22:01:58 400 kr
Budgivare 4 2022-06-28 21:12:44 350 kr
Budgivare 5 2022-06-28 22:01:46 300 kr
Budgivare 4 2022-06-28 21:12:44 250 kr
Budgivare 5 2022-06-28 22:01:38 200 kr
Budgivare 4 2022-06-28 21:12:44 175 kr
Budgivare 1 2022-06-28 18:10:52 150 kr
Budgivare 1 2022-06-27 21:06:16 125 kr
Budgivare 3 2022-06-26 00:21:31 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 10:55:23 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 20:50:01 50 kr