Aktuellt bud:
400 kr

Bjud!
Avslutas: 28 JUN 19:14
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
3d, 2h, 43m, 2s
Malmö
Spara i minneslista
Fiskerullar
nr. 627485

Fiskerullar, 2 st, ABU Ambassadeur 5000

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 7 2022-06-24 04:45:59 400 kr
Budgivare 6 2022-06-23 14:18:28 350 kr
Budgivare 5 2022-06-22 10:32:27 300 kr
Budgivare 4 2022-06-22 06:39:17 250 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:41:53 200 kr
Budgivare 4 2022-06-22 06:39:07 175 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:41:53 150 kr
Budgivare 4 2022-06-22 06:38:59 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:41:53 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:01:40 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:33:24 50 kr