Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 28 JUN 19:54
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
MC-kläder
nr. 627492

MC-kläder, herr strl. XXXL

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 1 2022-06-28 19:51:13 350 kr
Budgivare 2 2022-06-28 19:30:37 300 kr
Budgivare 1 2022-06-28 19:48:53 250 kr
Budgivare 2 2022-06-28 19:30:37 200 kr
Budgivare 1 2022-06-27 11:18:43 175 kr
Budgivare 1 2022-06-26 22:57:14 50 kr