Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 28 JUN 19:26
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
3d, 3h, 18m, 31s
Malmö
Spara i minneslista
Dockhus
nr. 627493

Dockhus, H=96 B=70 Dj=50, Hemmabyggt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-06-21 19:56:27 50 kr