Auktionen avslutad:
3 800 kr
Avslutas: 28 JUN 19:40
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Armbandsur
nr. 627498

Armbandsur, armband bland annat Lemania, Seiko

Anmärkningar: Reparation och reservdelsur

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (35 bud)
Budgivare 1 2022-06-28 19:22:36 3 800 kr
Budgivare 5 2022-06-28 19:37:46 3 700 kr
Budgivare 1 2022-06-28 19:22:36 3 600 kr
Budgivare 5 2022-06-28 19:34:56 3 500 kr
Budgivare 1 2022-06-28 19:22:36 3 400 kr
Budgivare 9 2022-06-28 19:23:14 3 300 kr
Budgivare 1 2022-06-27 08:40:35 3 200 kr
Budgivare 8 2022-06-28 16:55:00 3 100 kr
Budgivare 1 2022-06-27 08:40:35 2 900 kr
Budgivare 8 2022-06-28 08:27:45 2 800 kr
Budgivare 1 2022-06-27 08:40:35 2 700 kr
Budgivare 8 2022-06-28 08:27:27 2 600 kr
Budgivare 1 2022-06-27 08:40:35 2 300 kr
Budgivare 8 2022-06-28 08:25:56 2 200 kr
Budgivare 1 2022-06-27 08:40:35 1 900 kr
Budgivare 8 2022-06-28 08:25:49 1 800 kr
Budgivare 1 2022-06-25 21:33:12 1 700 kr
Budgivare 7 2022-06-26 11:24:57 1 600 kr
Budgivare 1 2022-06-25 21:33:12 1 200 kr
Budgivare 6 2022-06-26 09:29:10 1 100 kr
Budgivare 1 2022-06-25 21:33:12 800 kr
Budgivare 6 2022-06-26 09:28:39 750 kr
Budgivare 1 2022-06-25 21:33:12 500 kr
Budgivare 5 2022-06-25 21:49:09 450 kr
Budgivare 1 2022-06-25 21:33:12 400 kr
Budgivare 2 2022-06-24 23:39:23 350 kr
Budgivare 4 2022-06-22 22:56:55 300 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:50:22 250 kr
Budgivare 3 2022-06-22 16:05:25 200 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:50:19 175 kr
Budgivare 3 2022-06-22 16:05:25 150 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:50:15 125 kr
Budgivare 3 2022-06-22 16:05:25 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:56:19 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:39:39 50 kr