Aktuellt bud:
300 kr

Bjud!
Avslutas: 28 JUN 19:44
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
3d, 4h, 16m, 32s
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 627503

Figurin, Lisa Larson, K-studion i Gustavsberg, 2020-tal, stengods, höjd 15 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 7 2022-06-25 13:44:50 300 kr
Budgivare 6 2022-06-22 18:20:41 250 kr
Budgivare 5 2022-06-22 15:49:17 200 kr
Budgivare 4 2022-06-22 05:07:16 175 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:50:55 150 kr
Budgivare 3 2022-06-21 21:01:27 125 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:50:55 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 20:26:54 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:50:55 50 kr