Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 28 JUN 19:48
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bertil Vallien
nr. 627505

Bertil Vallien, glasvas, Kosta Boda, melerat glas med blå dekor, osignerad, Höjd:27,5cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 5 2022-06-28 19:41:19 350 kr
Budgivare 4 2022-06-28 19:28:55 300 kr
Budgivare 3 2022-06-27 11:07:31 250 kr
Budgivare 4 2022-06-28 09:48:45 200 kr
Budgivare 3 2022-06-27 11:07:31 175 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:49:48 150 kr
Budgivare 2 2022-06-26 13:19:44 125 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:49:48 100 kr
Budgivare 2 2022-06-26 13:19:37 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:49:48 50 kr