Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 28 JUN 20:11
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
3d, 4h, 0m, 30s
Kristianstad
Spara i minneslista
Bensindunkar
nr. 627532

Bensindunkar mm äldre i trälåda 75 X 60

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-06-23 21:46:43 50 kr