Auktionen avslutad:
4 900 kr
Avslutas: 28 JUN 20:26
Utropspris:  8 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Herrarmbandsur
nr. 627543

Herrarmbandsur, Eiger, guld, 18 K, automatisk, B = 36 mm, tot V = 46,5 g

Anmärkningar: Går igång, Sikö Auktioner garanterar ej funktionen.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (36 bud)
Budgivare 9 2022-06-28 20:21:19 4 900 kr
Budgivare 5 2022-06-28 20:23:49 4 800 kr
Budgivare 9 2022-06-28 20:19:35 4 700 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:20:50 4 600 kr
Budgivare 9 2022-06-28 20:19:35 4 500 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:20:29 4 400 kr
Budgivare 9 2022-06-28 20:19:35 4 300 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:19:32 4 200 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:19:32 4 100 kr
Budgivare 8 2022-06-28 20:19:18 4 000 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:18:47 3 900 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:18:47 3 700 kr
Budgivare 6 2022-06-28 19:50:29 3 600 kr
Budgivare 6 2022-06-28 19:50:29 3 500 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:18:40 3 400 kr
Budgivare 6 2022-06-28 19:50:29 3 300 kr
Budgivare 5 2022-06-25 16:07:05 3 200 kr
Budgivare 2 2022-06-24 18:56:52 3 100 kr
Budgivare 5 2022-06-25 16:06:52 3 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 18:56:52 3 000 kr
Budgivare 5 2022-06-25 16:06:47 2 900 kr
Budgivare 2 2022-06-24 18:56:52 2 800 kr
Budgivare 1 2022-06-22 21:28:48 2 700 kr
Budgivare 2 2022-06-22 13:10:51 2 600 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:38:55 2 500 kr
Budgivare 4 2022-06-22 07:11:33 2 400 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:38:55 2 300 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:45:28 2 200 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:45:28 1 900 kr
Budgivare 3 2022-06-21 21:34:46 1 800 kr
Budgivare 3 2022-06-21 21:34:46 1 100 kr
Budgivare 1 2022-06-21 20:31:42 1 000 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:30:09 950 kr
Budgivare 1 2022-06-21 20:31:42 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 20:54:34 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 20:31:42 50 kr