Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 28 JUN 20:24
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mormorsur
nr. 627545

Mormorsur, guld i ytterboetten, 14 K, D = 30,5, tot V = 23 g

Anmärkningar: Repobjekt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (30 bud)
Budgivare 4 2022-06-22 11:05:30 1 500 kr
Budgivare 5 2022-06-22 11:00:59 1 400 kr
Budgivare 4 2022-06-22 11:05:28 1 400 kr
Budgivare 5 2022-06-22 11:00:59 1 300 kr
Budgivare 4 2022-06-22 11:05:26 1 200 kr
Budgivare 5 2022-06-22 11:00:59 1 100 kr
Budgivare 4 2022-06-22 11:05:24 1 000 kr
Budgivare 5 2022-06-22 11:00:59 950 kr
Budgivare 4 2022-06-22 11:05:03 900 kr
Budgivare 5 2022-06-22 11:00:59 850 kr
Budgivare 4 2022-06-22 11:05:02 800 kr
Budgivare 5 2022-06-22 11:00:59 750 kr
Budgivare 4 2022-06-22 11:05:00 700 kr
Budgivare 5 2022-06-22 11:00:59 650 kr
Budgivare 4 2022-06-22 11:04:58 600 kr
Budgivare 5 2022-06-22 11:00:59 550 kr
Budgivare 4 2022-06-22 11:04:56 500 kr
Budgivare 5 2022-06-22 11:00:59 450 kr
Budgivare 4 2022-06-22 11:00:04 400 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:08:32 350 kr
Budgivare 4 2022-06-22 11:00:02 350 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:08:32 300 kr
Budgivare 3 2022-06-21 21:53:40 250 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:08:32 200 kr
Budgivare 3 2022-06-21 21:53:36 175 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:08:32 150 kr
Budgivare 3 2022-06-21 21:53:34 125 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:08:32 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:52:02 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:08:32 50 kr