Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 28 JUN 20:31
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Herrarmbandsur
nr. 627552

Herrarmbandsur, Tissot, Seastar, stål, mekanisk, D = 33 mm

Anmärkningar: Går igång, Sikö Auktioner garanterar ej funktionen

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-06-28 16:00:44 300 kr
Budgivare 3 2022-06-28 16:54:26 250 kr
Budgivare 4 2022-06-28 16:00:44 175 kr
Budgivare 1 2022-06-28 13:03:24 150 kr
Budgivare 3 2022-06-28 08:28:24 125 kr
Budgivare 1 2022-06-22 22:51:04 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 16:16:05 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:53:42 50 kr