Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 28 JUN 20:37
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Trälåda Nordiska Kompaniet
nr. 627558

Trälåda Nordiska Kompaniet L=67

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 20:53:23 350 kr
Budgivare 6 2022-06-25 20:39:59 300 kr
Budgivare 4 2022-06-22 18:05:05 250 kr
Budgivare 5 2022-06-22 18:44:47 200 kr
Budgivare 4 2022-06-22 18:05:05 175 kr
Budgivare 2 2022-06-22 00:50:58 150 kr
Budgivare 2 2022-06-22 00:50:58 125 kr
Budgivare 3 2022-06-22 05:50:55 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 00:50:58 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 20:56:42 50 kr