Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 28 JUN 20:40
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Böcker
nr. 627563

Böcker tidningar mestadels äldre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-06-28 20:28:26 125 kr
Budgivare 3 2022-06-28 20:20:46 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 14:48:42 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 09:52:24 50 kr