Auktionen avslutad:
2 700 kr
Avslutas: 28 JUN 20:45
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Minicykel
nr. 627575

Minicykel, Crescent, 1960-70-tal

Anmärkningar: Punktering bak, en nyckel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (34 bud)
Budgivare 12 2022-06-28 20:40:28 2 700 kr
Budgivare 10 2022-06-28 20:40:35 2 600 kr
Budgivare 12 2022-06-28 20:39:03 2 500 kr
Budgivare 10 2022-06-28 20:39:49 2 400 kr
Budgivare 12 2022-06-28 20:39:03 2 300 kr
Budgivare 10 2022-06-28 20:38:47 2 200 kr
Budgivare 12 2022-06-28 20:38:03 2 100 kr
Budgivare 10 2022-06-28 20:38:36 2 000 kr
Budgivare 12 2022-06-28 20:38:03 1 900 kr
Budgivare 10 2022-06-28 20:38:22 1 800 kr
Budgivare 12 2022-06-28 20:38:03 1 700 kr
Budgivare 10 2022-06-28 20:38:02 1 600 kr
Budgivare 11 2022-06-28 20:35:46 1 500 kr
Budgivare 10 2022-06-28 20:37:25 1 500 kr
Budgivare 11 2022-06-28 20:35:46 1 400 kr
Budgivare 10 2022-06-28 20:36:14 1 300 kr
Budgivare 11 2022-06-28 20:35:46 1 200 kr
Budgivare 10 2022-06-28 20:33:34 1 100 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:32:58 1 000 kr
Budgivare 9 2022-06-28 20:29:41 950 kr
Budgivare 7 2022-06-28 19:15:31 900 kr
Budgivare 8 2022-06-28 18:55:33 850 kr
Budgivare 7 2022-06-27 08:21:57 800 kr
Budgivare 6 2022-06-26 20:38:02 750 kr
Budgivare 5 2022-06-26 17:09:16 700 kr
Budgivare 4 2022-06-23 21:46:53 650 kr
Budgivare 3 2022-06-22 13:05:12 600 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:50:20 550 kr
Budgivare 2 2022-06-21 22:18:15 500 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:50:20 450 kr
Budgivare 2 2022-06-21 22:17:55 400 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:50:20 350 kr
Budgivare 2 2022-06-21 22:17:49 300 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:50:20 50 kr