Aktuellt bud:
200 kr

Bjud!
Avslutas: 28 JUN 20:46
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
3d, 5h, 12m, 28s
Kristianstad
Spara i minneslista
Stråhattar
nr. 627576

Stråhattar, 3 st

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-06-23 08:37:26 200 kr
Budgivare 4 2022-06-25 00:11:59 200 kr
Budgivare 3 2022-06-23 08:37:26 175 kr
Budgivare 4 2022-06-25 00:11:35 150 kr
Budgivare 3 2022-06-23 08:37:26 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 08:06:25 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 21:02:05 50 kr