Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 28 JUN 20:50
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Windsorstol
nr. 627582

Windsorstol, 1800-tal

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 2 2022-06-28 20:24:28 300 kr
Budgivare 1 2022-06-22 00:50:27 250 kr
Budgivare 1 2022-06-22 00:50:27 175 kr
Budgivare 2 2022-06-28 11:43:56 150 kr
Budgivare 1 2022-06-22 00:50:21 50 kr