Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 29 JUN 19:01
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Barn-
nr. 627596

Barn- och ungdomsböcker samt bokmärken

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 4 2022-06-29 18:58:19 150 kr
Budgivare 2 2022-06-29 09:14:38 125 kr
Budgivare 3 2022-06-28 21:59:36 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:03:37 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 08:07:42 50 kr