Auktionen avslutad:
1 600 kr
Avslutas: 28 JUN 20:48
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Trädgårdsbänk
nr. 627615

Trädgårdsbänk, sten, 19/2000-tal, L=101 H=41

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (29 bud)
Budgivare 11 2022-06-28 20:33:47 1 600 kr
Budgivare 1 2022-06-28 20:33:31 1 500 kr
Budgivare 11 2022-06-28 20:24:06 1 400 kr
Budgivare 8 2022-06-28 20:01:02 1 300 kr
Budgivare 11 2022-06-28 18:57:43 1 200 kr
Budgivare 11 2022-06-28 18:50:49 1 100 kr
Budgivare 8 2022-06-28 14:50:49 1 000 kr
Budgivare 11 2022-06-28 13:24:35 950 kr
Budgivare 1 2022-06-28 11:37:29 900 kr
Budgivare 11 2022-06-28 09:40:26 850 kr
Budgivare 8 2022-06-27 14:57:58 800 kr
Budgivare 11 2022-06-28 09:40:20 750 kr
Budgivare 8 2022-06-24 13:01:16 700 kr
Budgivare 10 2022-06-24 10:19:03 650 kr
Budgivare 8 2022-06-23 22:33:07 600 kr
Budgivare 7 2022-06-23 22:12:59 550 kr
Budgivare 8 2022-06-23 19:14:17 500 kr
Budgivare 9 2022-06-23 21:48:09 450 kr
Budgivare 8 2022-06-23 19:14:17 400 kr
Budgivare 7 2022-06-22 10:58:07 350 kr
Budgivare 6 2022-06-22 08:49:19 300 kr
Budgivare 1 2022-06-21 23:51:44 250 kr
Budgivare 5 2022-06-21 23:49:19 200 kr
Budgivare 1 2022-06-21 23:26:54 175 kr
Budgivare 4 2022-06-21 23:22:15 150 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:06:00 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:05:17 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 22:03:09 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:01:21 50 kr