Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 29 JUN 19:17
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Frimärken
nr. 627629

Frimärken ett parti

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-06-29 15:55:06 150 kr
Budgivare 2 2022-06-23 22:09:19 125 kr
Budgivare 1 2022-06-23 08:03:43 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 22:09:14 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 08:03:43 50 kr